UA
Белорусское постельное белье
050-840-11-62 097-705-05-75

Як пошити медичну маску самостійно вдома

Сьогодні у багатьох з’явилась необхідність у пошитті захисної маски самостійно.

Для початку, необхідно зробити викройку.

Рекомендуємо шити двохслойну маску, якщо тканина щільна, щільність не менше 130г/м2, якщо тканина тонша, тоді необхідна трьохслойна маска.

Для пошиття двохслойної маски, необхідно викроїти 4 деталі – 2 для зовнішнього слою та 2 для внутрішнього. Тканину необхідно використовувати лише натуральну, зі складом 100% бавовна.

Також для пошиття маски для лиця краще використати резинку, так буде зручніше у використанні. Резинки на одну маску потрібно 44 см, 2 відрізи по 22 см. Якщо резинки немає, то можна використати і стрічку.

Коли вирізали деталі з тканини, спочатку зшиваємо їх по передньому шву. Це можна зробити за допомогою машинки, хто має, а можна і руками! Зшивати краще окремо зовнішній слой та внутрішній. Коли ці елементи готові, приступаємо до зшиття маски. Складаємо 2 елементи, що ми вже маємо та зшиваємо маску по колу у вивернутому стані, і залишаємо один отвір для вивороту. Після того, як прошито по колу – вивертаємо маску, прогладжуємо шви, та охайно пришиваємо резинку по краях, та зшиваємо шов, який ми залишали для вивороту.

Наша маска для лиця готова!

Таку маску радять використовувати протягом 2-х годин! Для подальшого використання її необхідно випрати у теплій воді з милом та ретельно прогладити.

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх рідних!

Контакти:
Ми в соціальних мережах:
Статті:
0