UA
Белорусское постельное белье
050-840-11-62 096-700-40-74

Як обрати постільну білизну

Не секрет що люди, третину свого життя проводять уві сні! І, щоб гарно відпочити необхідно мати не лише зручне ліжко, комфортний, якісний матрац, а й приділити свою увагу вибору постільної білизни! Як саме обрати якісну постільну білизну, на які нюанси звернути уваги, та чим поцікавитись у продавця, ми і будемо розбиратися у даній статті.

При виборі постільної білизни звісно важливо як вона пошита, для нашого комфорту – обов’язково має відповідати розмірам подушок та ковдри. Але, значно вагоміше – з чого вона пошита! На українському ринку, в більшості випадків, представлена постільна білизна з синтетичних тканин – 100% ПЕ, бавовна з домішком синтетики (є різні варіанти - 80%бавовна/20%синтетика, 52%бавовна/48%синтетика) та бавовняна тканина (100% бавовна/хлопок/коттон – різні виробники вказують цю інформацію по різному.

Чому ж так важливо обирати саме 100% бавовну? Ні для кого не секрет, що уві сні людина пітніє. Синтетична тканина не вбирає вологу, тому утворюється вологе середовище, яке у свою чергу є сприятливим місцем для розмноження бактерій та грибків. Бавовняна постільна білизна добре вбирає вологу, тим самим захищаючи нашу шкіру від зайвої вологи.

Наступна перевага бавовняної білизни над синтетикою – це повітропроникність, тому що наше тіло має дихати у вісні. Синтетика повітря не пропускає, це загрожує перегріву, особливо в теплий сезон. Бавовна ж, навпаки чудово пропускає повітря, наше тіло дихає!

І останнє – це електростатичність. Якщо поспати на синтетичній постільній білизні, зранку Ви будете, в прямому сенсі битись током, а зачіска…це окрема історія. Бавовняна постільна білизна не електризується.

Саме тому, так важливо цікавитись складом постільної білизни, а не орієнтуватись лише на назву. Виробники звертаються до різних хитрощів, називаючи тканину – голд, преміум та інше. Звертайте увагу на склад, цікавтесь стійкістю прокрасу тканину і такий комплект постільної білизни, подарує вам затишок у вісні та гарний настрій на ранок! Купити якісну постільну білизну зі 100% бавовни можна в інтернет-магазині «Лайт Текстиль». В інтернет-магазині «Лайт Текстиль» представлена лише якісна постільна зі 100% бавовни, завжди широкий асортимент як дорослих, так і дитячих забарвлень!

Контакти:
Ми в соціальних мережах:
Статті:
0